| BrokenAngel123 a întrebat:

Salut, acum doua zile m am intanlit cu prietenul si el s a udat oleaca la p***s si s a sters cu mana, dar nu era sperma, și dupa o ora cred sau o ora si ceva m-a masturbat pe mine si a împins oleaca cu degetul acolo jos, pot ramane însărcinată? Sunt virgina.

Răspuns Câştigător
| d3utzzu a răspuns:

Nu, pentru ca acel lichid este o secretie normala a penisului cand esti excitat, la fel si tu ca fata cand te exciti iti curge un lichid...Deci nu esti insarcinata stai linistita.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Oleaca prostie ai in cap, olecuță

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu era sperma pe deget nu ai cum sa fi ramas gravida.

| MidnightR a răspuns:

Sa-nteleg ca nu a auzit de apa si sapun?

| Klandestin a răspuns:

Da poti. Ia repede pastila de a 2a zi. Cat mai poti laughing
Documenreaza-te inainte sa mai faci prostii.

| robogdan a răspuns:

Idioata pamantului. Decat sa pierzi timpul sa pui asemenea intrebari mai bine cauti pe net informatii

| Bodychip1979 a răspuns:

Da,oleaca mai mult, deci da poti