| Alin27e84 a întrebat:

Acum o luna am întreținut relații intime cu fosta mea iubita (nu am folosit prezervativ ) era pe stop
A spus ca nu poate sa rămână însărcinată
. Problema este ca acum îmi spune ca o doare capul are amețeli îi este mai mereu rau dar nu are grețuri. este posibil sa fi rămas însărcinată?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te asteapta 18 anii de dat banii, trist man

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur NU este insarcinata. Este pur si simplu afectata de o boala a stomacului. Sa mearga sa fie consultata de medical de familie. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu este posibila aparitia unei sarcini.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu, normal că nu.
Cam inconsecventă fosta.

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca era pe stop sigur nu e gravida, simptomele pe care le are nu au nicidecum legatura cu sarcina. Poate face asa ca sa te tina langa ea.

| Jonas94 a răspuns:

E posibil ca să folosească asta, ca o pârghie pentru a te ține lângă ea big grin.
Sarcina nu se manifestă atât de repede!

Răspuns utilizator avertizat
| Jessica000 a răspuns:

Da este însărcinată. Toata lumea spune ca atunci când Ești pe stop nu poți rămâne gravida, dar nu este chiar așa. Din contra când ești gravida spermatozoizii se pot prinde mai repede. Mai bine duceți-vă la un control