| hashman98 a întrebat:

Salut, ajutati-ma si pe mine.

Ce credeti, e bine daca i-am luat prietenei mele de ziua ei care este peste 3 zile o bratara cu tablita. Pe fata scrie i love you si pe spate Initialele noastre. Nu stiu, ma gandesc de cateva zile daca am facut bine, ii mai iau o rama de poze si pun o poza cu noi. + 1 buchet de flori. Face 16 ani, iar eu am tot 16.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Bratara rugineste? La fel si tablita? Ideea cu poza in rama, mie mi se pare o idee tare neinspirata, cu toate ca se practica foarte mult. Florile sunt mereu binevenite!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca e argint merge ok.Sa nu fie tabla ieftina ca o sa se duca dracu cu totul! Putina transpiratie si uite rugina!

Răspuns utilizator avertizat