| anonim_4396 a întrebat:

Salut ALL TPU stiu ca am mai pus intrebari asemanatoare dar cu aceasta vreau sa inchei:Cand fug de cineva sau dupa cineva fata de care imi place intr-un-fel nu stiu cum sa zic se apropie de mine ca si cum ar vrea sa o lovesc.Sau pe mess cand intru isi schimba statusul, iese intra de pe un id pe altul(Are 2 Id-uri) sau cateodata isi schimba poza.Pe la ore tot o vad ca se uita inspre banca mea dar nu prea stiu la cine se uita la mine sau la colegul meu(Avem banca cu doua locuri)dar chestia ciudata este ca ea sta in banca cu iubita prietenului meu.Sau odata stateam singur undeva naveam cu cine sa vorbesc si ea le tot zice preitenelor ei sa mearga pe langalocul unde stau eu. Si nu stiu daca ma place deoarece eu n-am vorbit niciodata cu ea fata in fata am schimbat cateva vorbe cu ia pe mess dar nimic mai mult.Si repet pentru a 4 oara oare ma place sau sunt coincidente a da si ea are sanse la toti baieti din clasa ea la fiecare lucru are"o clasa peste mine" in afara de cumintenie. cel mai bun raspuns primeste Funda va rog dati-mi sfaturi.cryingcryingcryingcryingcryingcryingsad?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pai,ea si-a facut un calcul simplu.Prietenul tau cu iubita lui si ea cu tine,ce frumos,mai ales ca te si place!
Ce importanta are ca ar avea sanse la toti baietii,ei nu-i trebuiesc toti,unul ii trebuie si ala esti tu!
Asa ca,nu fii mototol,apropie-te si tu de ea,da-i importanta,nu te lasa vanat,se va plictisi!
Arata-i ca te intereseaza, glumeste cu ea, comporta-te mai frumos cu ea decat cu restul lumii.Si,daca te place, poti afla sigur prin prietenul tau de la iubita lui.
Asa ca, fa ceva!
Nu ajunge doar sa te intrebi!
Bafta!

1 răspuns:
| Andreiyi a răspuns:

Pai daca se da pe langa tine inseamna ca simte ceva pentru tine.da trebuie sa stii ca daca vrei sa iti fie iubita trebuie sa o amuzi si so distrezi.multa bafta ma duc la teatrulaughing