| anonim_4396 a întrebat:

Salut Am 12 ani Sunt Baiat si imi place de fata care sta cu mine in banca si vreau sa o intreb daca vrea sa ne kombynam... Dar nu stiu cum sa ii zic ...Stiu ca ii place de mine. big grin Dau funda pentru cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Ooh ...Bilete? smug trimitei si tu un bilet ei cu ce vrei sa o intrebi si pleaca de la banca big grin

| Nebunikatha a răspuns:

Poi asta e o intr dulce:X [daca te place intrebare direct] daca vr sa o impresionezi scrie-i ceva pe tabla sau pune colegii sa strige:X:X [asta ar impresionao]tongue BAFTA! [funda?puppy dog eyes]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii spui clar ca iti place de ea si ca vrei sa fiti impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai spune-im clar a o placi

| Aydutza a răspuns:

Buna1 eu zic ca cel mai bine ar fi so intrebare direct sau daca tie rusine printr-un coleg dar ar fi mai bine de la tine