| sadhasdsd2i235235 a întrebat:

Am 13 ani(aproape 14) si am penisul de 13cm -14cm.
Este mare sau mica pentru varsta asta?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Te preocupa marimea penisului in loc sa te preocupe numarul IQ-ului tau.Frumos.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru varsta ta te poti considera ca fiind chiar "supradotat" deoarece barbatii romani majori au media penisului situata la 13, 3 cm conform ultimelor statistici in domeniu.Tu abia acum incepi sa te dezvolti si in urmatorii ani toate componentele organismul tau vor creste deci si penisul tau va creste cu minim 2-3 cm lungime ceea ce va reprezenta un "madular" peste medie si suficient sa satisfaca absolut orice"pasarica" de femeie.

| Emilian65 a răspuns:

Este numai bun pentru varsta ta.

| SkyPilot a răspuns:

Este OK. Poate sa iti mai creasca. Media la rasa alba e pe la 15, 2 cm. Lungimea este suficienta ca sa satisfaci majoritatea absoluta a femeilor. Acum trebuie sa te concentrezi pe tehnica happy

| BeckhamRZM a răspuns:

Este, da. Destul de mare.