| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 13 ani cand ma gandesc la acte sexuale mi se scoala si dureaza foarte putin adica dupa ce ma gandesc sa zic ca ma gandesc 2-3 minute Dupa aia nu mai e in erectie Mentionez ca sunt destul de plinut ar trebui sa slabesc vreo 8-9 KG http://www.dietetik.ro/......calculator E vreo problema medicala Funda! Multumesc

5 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Si care este problema ta? Ca se scoala cand te gandesti al acte sexuale, sau ca intra in stand by dupa 2-3 minute de cand nu te mai gandesti al asta?

| alpsHo a răspuns (pentru Radu284):

Da da nu neaparat ca ma gandesc... nu dureaza erectia.

| Radu284 a răspuns (pentru alpsHo):

Tot nu inteleg. Adica, te gandesi la sex, se scoala... Dupa ce nu te mai gandesti, se culca? Si cam la ce te-ai astepta?

| Mussette a răspuns:

Ce aivazut pe net, nu-i chiar asa exact. Mi-am calculat si eu si imi arata ca ar trebui sa am 5 kg in plu. Iar atunci cand aveam 5 kg in plus, nu prea era sanatos pentru organism.

| Futhakari a răspuns:

E o prostie nu ai nimic nu tot ce vezi pe net e bun