| ElMacho a întrebat:

Salut, am 13 ani si acum 3 luni m-am indragostit de o colega dar ea m-a respins.Acum suntem intr-o relatie dar inca nu ne-am pupat. Credeti ca s-ar supara daca as pupa-o?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Ba din contra! Dar ai grija sa nu te vada restul colegelor, ca pe urma o sa vrea si ele si nu stiu cum te vei descurca atunci.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu nu stiu cum de te-a lasat orgoliul sa fi cu ea din moment ce teo respins prima data, ai grija sa nu devi marioneta ei iti zic doar atat, rezumate doar in ai rupe pasarica nimic mai mult

| Emilian65 a răspuns:

Incearca si pup-o si vezi cum reactioneaza.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca totul de rezuma la un pupic, nu vad care ar fi problema!
Fiti discreti! Doar un pupic, da?

| frostxtq a răspuns:

Daca sunteti intr-o relatie este normal sa o pupi. Totusi, pentru mai multa siguranta si ca sa eviti sa fii respins intreab-o frumos daca iti da voie.

| Cloudyday a răspuns:

Fa ceea ce simti. Sunteti copii, bucurati-va ce copilarie, nu va batati capul cu chestii de genul. happy