| Adrian223322 a întrebat:

Salut.Am 13 ani si am penisul de 12 cm.E normal sau mare pentru varsta mea?

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, e superok, relax! Mare grija la igiena!

| AFR81 a răspuns:

Esti bine pentru varsta ta. Totusi, incearca sa nu mai fii preocupat de asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mic frate

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca masuratoarea efectuata este corecta, se poate aprecia ca pentru varsta ta dimensiunea penisului este oarecum peste "media" considerata ca fiind normala. La mai mare si....Multa sanatate! happy

| Emilian65 a răspuns:

Pentru varsta ta, marimea penisului este normala.

| Nemessys a răspuns:

E normal

| vocea a răspuns:

Este foarte normal chiar daca tu nu mai cresti el tot o sa creasca

| seth2016 a răspuns:

E foooarte mare. Relax! Pana la 20 de ani mai creste. Masoara-l o data pe an.

| BoyDCartier a răspuns:

Porn star direct, contacteaza-ma sa te recrutez in echipa mea.

| AlexandraLiana a răspuns:

Fratele meu are tot 13 ani si are penisul de 15 cm.