| PurpleBoy69 a întrebat:

Salut, am 13 ani si am penisul de 16 cm, credeti ca va fi mai lung de 20 cm la 18 ani?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Ho ba derbedeule, te dai mare cu lungimea? la ce iti foloseeste? Creierul ce circumferinta are?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ori ai vreo mutatie genetica ori l-ai masurat de la buric.

| Kitty a răspuns:

E o informatie destul de falsa ca marimea conteaza pentru o femeie. Asa ca incetati cu nebunia asta de a o avea cat mai mare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Un penis de peste 20 de cm este un calvar pentru marea majoritate a femeilor normale deoarece le provoaca disconfort sau durere in loc de satisfactie si placere iar pentru posesorul respectivei "monstruozitati" o continua cautare cu sanse destul de mici de a gasi femei doritoare de sex extrem. laughing Roaga-te sa-ti ramana asa cum este in acest moment, este spre binele tau si a viitoarei tale vieti sexuale. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Asa cum este acum este normal. De ce vrei sa fie mai mare? O sa fuga fetele de tine cand vor vedea ce mare este penisul tau.

| PurpleBoy69 explică (pentru Emilian65):

Da si daca o sa fie asa o sa comenteze ca e prea mica deci.....de ce sa ai o fata normala care nu o intereseaza marimea cand poti sa ai in pat o tigroaica care sa iti zgarie spatele? happy

| Dismally a răspuns:

Roaga-te sa creasca peste 20 cm ca altfel nu ai ce face cu el laughing)

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Mărimea nu contează. Un penis trebuie să fie maxim de 14-15 cm, pentru o femeie. De ce să ai ditamai bâta în pantaloni, nu prea văd sensullaughing)

| MaCheamaStefan1234 a răspuns:

Imposibil sa il ai de 16 cm

| PurpleBoy69 explică (pentru MaCheamaStefan1234):

Nu e imposibil, se numeste "dotare", doar nu ai vrea sa iti trimit poza, nu?

| Gigel12345 a răspuns:

Cred că da ( ai un penis prea mare )