| Ceropollo18 a întrebat:

Salut, am 14 ani si am 1, 45 m si 45 kg, dar am penisul mic, de 8 cm in erectie, iar cand ma masturbez in loc sa iasa/sara sperma afara, mi se intinde pe canalul acela dintre capul penisului si piele. E vreo problema cu asta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Mai ai timp să crești. Și „organul" la fel. Dar în afară de masturbație, cu siguranță o să-ți prindă bine ceva sport (măcar câte o miuță cu golanii prin curtea școlii) și mâncare mai puțină și cu mai puține glucide și lipide - accent mai mare pe fibre și proteine.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Esti la inceputul pubertatii, de abia de acum vei incepe sa te dezvolti atat fizic cat si sexual.Ar fi indicat sa folosesti din cand in cand niste pastile cu multivitamine.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog si-ti va spune care este problema.

| Roxxy95 a răspuns:

O sa mai creasca pana incepi sa-l folosesti happy

| Razvaneserios a răspuns:

Da, asa aveam si eu la 13-14 ani, de vreo 8 cm si mi se scurgea asa pe canalul ala. acum am 15 ani jumate 13 cm si sare cum trebuie ce sa zic laughing o sa creasca peste un an 2 cum trebuie