| KhEm a întrebat:

Salut, am 15 ani, aproape 16 si locuiesc in Bucuresti. Trebuie sa va intreb pe voi, nu simtiti ca urla hormonii in voi ca aveti nevoie de sex? Cel putin, eu simt ca vreau sa fac asta, mi-am propus sa merg la curve, iar daca va intrebati, o am cam de 18 cm in erectie, imi este frica ca poate capat vreo boala si chiar nu stiu ce sa fac, deja m-am plictisit de "emanuela" si videclipurile XXX sunt deja suuuper plictisitoare, cred ca stiu fiecare categorie in parte. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ba da simt, si ce sa fac?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cine te tine? Poti sa faci ce vrei.
Si da... pot sa iei boli laughing

| Emilian65 a răspuns:

Eu zic sa lasi la o parte gandurile de a merge la curve pentru ca de acolo poti pleca cu diverse boli sexuale.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

laughing))) Si acum crezi ca va veni o tipa care sa zica "si eu, hai!"?