| DenisBoss92 a întrebat:

Am 15 ani si 1.75-1.76 inaltime. Tatal meu are 1.79-1.80 si mama 1.62. Am vreo sansa sa cresc pana la 1.80? Si daca da, la ce varsta? Corpul meu din cate am observat se dezvolta mai lent. Adica nu am mustata, si colegii mei deja se epileaza. Ma masturbez de 2 ori pe zi oare are ceva legatura?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu are nici o legătură una cu alta. Ai 15 ani abia acum începi să te dezvolți cel mai mult. O să crești până la 18 ani deci în mod clar o să mai crești 4-5 cm.

| Emilian65 a răspuns:

Dar, nu mai ai mult pana la 1, 80.

| LiveTheMoments a răspuns:

Pai esti norocos ca nu ai mustaţă, nu esti nevoit sa suporti durerea epilării!