| kingofmetin1 a întrebat:

Salut am 15 ani si am penisul de 12 cm ...ar trebui sa ma ingrijoreze acest lucru?

4 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Depinde, picioarele sunt mai lungi?

| corbulalbrosu a răspuns:

Partial da deoarece dimensiunea va fi la limita inferioara a mediei calculate pentru barbatii din rasa caucaziana. S-ar putea sa mai creasca insa nu mai mult de 1-3 cm.Vei fi nevoit sa inveti sa compensezi marimea mica a "sculei" prin alte metode de satisfacere a unei femei. Acestea insa depind de capacitatea ta de adaptare precum si de imaginatia ta in pat sau a fanteziilor sexuale agreate.

| ywar a răspuns:

Eu zic sa-ti iei un dispozitiv de alungire... a mintii. mintea sa stii nu se da la pachet. Eu m-as interesa mai mult de scoala decat de marimea sculei.

| GeorgeTep1 a răspuns:

Este cam mica eu am 13 ani si o am de 14 cm