| vamp1r3 a întrebat:

Salut, am 15 ani si de fiecare si atunci cand ma masturbez, pielea nu imi trece de capul penisului. Daca incerc sa trag mai toare incepe sa ma doara. ce pot face ca sa treaca?

9 răspunsuri:
| stfnn a răspuns:

Daca nu e grav atunci nici nu trebuie operatie.

| doctorandus a răspuns:

Poate ai fimoza, se opereaza.

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa nu te mai doara, incearca sa ungi capul penisului cu un lubrifiant sau un unguent special.

| Lawliet14 a răspuns:

Trebuie sa mergi la doctor, ai nevoie de creme, daca nu mai exista si interventia chirurgicala.

| HereToHelp a răspuns:

Se numeste fimoza. spune-le si tu parintilor

| GMC90 a răspuns:

E posibil sa fi inca virgin dupa atata laba si sa nu iti fi rupt "capul", pielita de la varful penisului.
P.S pentru Emilian65 : un adevarat sfat de la un profesionist!

| vamp1r3 explică:

Nu am probleme la urinare, nu ma doare decât atunci cand trag tare

| vamp1r3 explică:

Daca trag tare, pana trece e vreo problema?

| vamp1r3 explică:

Si am si niște pete albe pe pielea penisului. De mai mult timp