| GothLikeFree a întrebat:

Am 15 ani şi până acum n-am avut nici o prietenă, sărut chestii.
Cum credeți că este acesr fapt?
E normal?
Ma simt ciudat şi pe dinafară.ce aş putea să fac?

Răspuns Câştigător
| Daniela300 a răspuns:

Hei. Eu zic ca e foarte normal. Sunt in aceeasi situatie ca a ta, am tot 15 ani dar sunt fata. Multi baieti au vrut sa fie cu mine dar nu am vrut eu fiindca nu-i placeam pe niciunul dintre ei. Asa ca e zic ca e mai bine sa ai rabdare si sa astepti "acea persoana" de care te vei indragosti cu adevarat. Cel putin asta fac eu. Succes!

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Esti baiat ar trebui sa ai mai mult tupeu, duu-te si prinde fetele de buci le place astawinking

| Dem0N a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

laughing Vorbesti de fetele piti. Da lor le place asta. Dar daca gasesti persoana aceea cuminte, cu suflet bun, desteapta, atractiva interesanta. Crede-ma, n-ai vrea sa-i faci asta. O fata ca aceasta niciodata nu va cauta un baiat "rau" va incerca sa-si gaseasca "printul din poveste". Si de cele mai multe ori, poate-ti suna ciudat, dar printii sunt acei baieti timizi si cuminti care vor ajunge in "barbatul ideal". Btw, fiecare cu parerea lui.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu e timpul pierdut. De fapt nici nu a inceput. Ai tot timpul de acum incolo. Tot ceea ce trebuie si ai de facut, se rezuma la a incerca. Succes.

| Staind a răspuns:

Ai putea sa-ti iei o prietena. Din raft, de la magazinele cu geamuri rosii.

| Jessica007 a răspuns:

Daca saruti "chestii" ai grija sa nu fi vazut de cineva ca sa nu fi considerat un ciudat.Cauta-ti o prietena ca sa ai pe cine saruta.Deocamdata esti in antrenament pana iti vei gasi persoana potrivita.Bafta!