| TRIST2016 a întrebat:

Salut,am 16 ani.
Eu banuiesc de ceva timp ca mama mea practica asa ceva.
Cand aveam 12-13 ani am si prins-o facand sex oral unui om batran, eu sunt orfan de tata a murit, a lucrat ca sef de vama.
Azi avea telefonul pe canapea si a primit un mesaj de la unu pe nume Edi...el intreband ce program are..am strigat-o si a venit si am intrebat de la cine a primit si a ea a spus de la upc au emis factura de plata, nu avem gen probleme cu banii ne ajugem+ca eu am o pensie de la tatal meu. Am reusit sa ii sparg contul de Facebook si are mesaje de la barbati, ce faci iesi afara? Frumoaso... etc, unul chiar a intrebat-o daca vrea sa faca un copil, uneori uit de chestia asta dar cand imi aduc aminte ma simt foarte naspa am o sora de 24 de ani lucreaza in televiziune in Bucuresti dar na..nu pot sa plec asa de nebun uneori imi este si sila cand pune mana pe mine...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce ai vrea sa faca? Isi cauta o relatie.Sau poate asta e motivul de nu aveti probleme cu banii.Ii scoate ea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-adevar trist dragul meu TRIST2016. sad

| Florentina9210 a răspuns:

Sex oral unui om batran? what the... eww. Foarte trista povestea ta. Nu stiu ce sa zic.

| Oana92 a răspuns:

Nu cred ca e foarte placut sa afli asa ceva. Dar stii vorba aia, curiozitatea a omorat pisica? Cam asa si cu tine... daca iti vedeai de treaba ta si nu ii umblai in lucruri acum erai linistit.

Si, in orice caz, faptul ca are mesaje pe fb de la tot felul de indivizi nu inseamna neaparat ca face sex cu ei.
Poate nu ar strica sa vorbesti cu ea despre asta, macar sa te lamuresti...

| LoveSleep a răspuns (pentru Oana92):

N-a fost curios cum și din ce bani i-a cumpărat pc-ul sau telefonul de pe care scrie acum pe TPU, dar e curios ce face și cu cine vorbește.
L-as bate si l-as da spre adopție. Nu neapărat în ordinea asta.

| Oana92 a răspuns (pentru LoveSleep):

Pai din banii lui, evident! Are pensie de urmas, nu sta el sa consume ce castiga ma-sa din... darnicia cu care isi imparte corpul :d
Oricum, e bine ca nu a cautat si pe contul surorii. Cine stie ce mai afla despre familia lui...

| Caddy1609 a răspuns:

1. Eu sunt de parere ca e mai bine sa stii.Aia e. uneori adevarul doare dar asta-i realitatea si e mai bine sa te obisnuiesti cu ea, Fii tiran! Lumea-i rea.
2. In general trebuie sa ai habar de parinti si parintii in general trebuie sa fie directi cu copii lor, spre exemplu sunt parinti care incearca sa mascheze faptul ca nu sunt bani in casa etc..nu frate copilu trebuie cunoasca situatia, sa stie ca nu avem bani si nu ne permitem, ca altfel isi face o impresie gresita.Maine poimaine iti cere iphone 6 dar tu ca parinte abia ai bani de paine.(asta a fost doar un exemplu)

| Asuganni a răspuns:

Ai nevoie de mama ta mai mult ca oricand. Tu esti un copil nu judeci bine, nu o judeca gresit, ea nu are cum sa procure bani mai ales ca in Romania cu greu se castiga bani, oameni cu facultate stau acasa. Nu este treaba ta de unde castiga ea banii si in ce fel.
Cu o jumatate de pensie mica de abia mananci din ea, dar sa te intretii in totalitate. Presupun ca acum ai 17 ani si poti sa iti castigi singur existenta nu mai trebuie sa te intretina mama ta. Nu o poti denigra pe mama ta, este o femeie vaduva si are dreptul la viata, nu o poti controla tu. Asta cum este ea, este mama ta. Sa sti ca in ziua de astazi asa este mai nou, asa se practica si se practica din vechiile antice, pe timpul romanilor. Pana sunt si barbati care fac sex anal. Iar ea ce face, face ca sa isi castige existenta, te-a crescut pe tine pana acum si te-a protejat si asta este respectul din partea ta. Intr-o mama nu trebuie sa arunci nicu cu o floare. Rusine din partea ta. O sa fi si tu tata de copii, si o da porti rusinea in piept ca o sa ai nevasta si o sa rada de tine. Din partea mea giurgiu-veanca, sunt si eu doar un copil si am si eu o mama si nu i-ar placea sa auda vorbele astea zicand din partea mea, precum ai spus tu despre mama ta. Rusine sa iti fie. Ce mentalitate ieftina ai, fara nici un ban.