| danutuionica a întrebat:

Salut am 16 ani si as dori sa aflu (de la fete) cum se simt cand fac sex si daca le place va multumes mult.

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

Esti prea mica sa dai astfel de intrabaritongue vezi-ti de scoala. teme, copilarie. si lasa tema sexului, toate la timupu lui nu le grabi.

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Normal ca le place frate, altfel nu mai facea nimeni laughing

| derpiiiiiiiina a răspuns:

E bine in doar in acel moment pe urma incepe sa-ti para rau.

| DiiiaDy a răspuns:

Intr-adevar la 16 ani ai lucruri mult mai importante de facut decat sexul dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa te documentezi.Cu cat stii mai multe cu atat mai bine.Normal ca fetelor le place sa faca sex la fel si baietilor.E aceeasi dorinta si pasiune, nu este nicio diferenta.

Răspuns utilizator avertizat
| KoZzZ a răspuns:

Daca aveai 20 iti spuneamwinking; 0

| mariusf1996 a răspuns:

Normal ca se simt bine altfel cate fete ar mai face sex