| maestrualex a întrebat:

Salut am 16 ani si ma confrunt cu o promblema: nu mai am aceleasi reactii ca dinainte ale penisului nu mi se scoala asa repede simt ca imi lipseste ceva din mine va rog ajutati-ma...

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Renunta la pornografie si masturbare pentru 5-6 luni.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Nu mai ai erectie asa de usor pentru ca ai inceput sa te obisnuiesti si sa iti cunosti corpul mai bine de aceea cand vei fi langa o fata stai linistit ca nu vei avea probleme de genul acesta.

| DV a răspuns:

Nu te mai tine in tine elibereaza-te.Fii linistita si nu te forta...mai asteapta.

| Evilo a răspuns:

Banuiesc ca se intampla ceva la nicelul subconstientului tau, ceva de genul "nu are de ce sa se scoale". Cauta in adancul tau, un motiv pentru care crezi ca sa intampla asta. Iti zic sigur ca este o problema la nivelul subocnstientului, dar nu pot sa iti zic exact ce, am prea putine detalii.

| Exorcist a răspuns:

Esti prost rau baiete, du-te culcate ca nu o sa ajungi departe cu o asemenea intrebare