| bogdyboy a întrebat:

Salut,am 18 ani nu am avut pana acum nici o prietena, m-am purata frumos cu fetele care m-au interesat but i got friendzoned sad
Nu stiu ce sa mai fac.Aici sunt eu la majorat la o colega:https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/......6390_o.jpg
Vreau sa stiu parerea vostra despre mine.

Răspuns Câştigător
| SweetChildOAxls a răspuns:

Arati super. Nu am ce sa spun de rau in legatura cu asta.
Si nu ii asculta pe ceilalti, nu trebuie sa te schimbi. Adica, la urma urmei, care e scopul gasirii dragostei adevarate? O persoana care sa te placa pentru cine esti tu cu adevarat sau pentru o masca pusa?
Stiu ca nu e chiar cel mai bun sfat posibil dar... mai asteapta! happy

6 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Buna.Nu este nimic daca nu ai avut nicio prietena pana la varsta asta, nu este un lucru anormal de care sa te ingrijorezi sau sa te framante, gandeste-te ca unii nu au avut prietene pana la varste mai inaintate.Ai doar 18 ani, ceea ce este serios, o sa vina dupa aceasta varsta.Cam pe la varsta asta apar relatiile serioase in adevaratul sens al cuvantului,nu distractii mici. Nu trebuie sa disperi dupa o prietena,stii, cand cauti cateodata nu gasesti, dar cand incetezi sa cauti ceva, te va gasi el. Daca nu ai avut pana acum vreo prietena, viitorul iti rezerva intr-adevar ceva interesant. Nu mi s-a deschis link-ul ca sa imi pot da cu parerea. Nu trebuie sa disperi:*

| neutrino a răspuns:

Nefavorabila. Ai totusi 18 ani, nu mai esti un copil.

| MotanAndrei a răspuns:

De ce exista matrimoniale? ai 18 ani, te poti inscrie la mireasa pentru fiul meu [antena 1] sau la te vreau langa mine[kanal d].

| msKat a răspuns:

Pai asteapta. o sa vine si ziua ta

| DeNniSaViky a răspuns:

Fetelor le plac baieti mai rai. Fa putin sport si schimbati fata asta de bland. da putina atentie apoi fi indeferent, lasa te cautat, nu cauta tu mereu. indiferenta te apropie, dar vezi si tu, cu limite amandoua! Baftaa