| Levant_Mihai_1969 a întrebat:

Salut.Am 18 ani si am inceput sa vorbesc cu o fata draguta de care imi placea, pe facebook si eram foarte deschisi unul cu altul,vorbeam de tot felul de lucruri si mai vorbeam si la telefon uneori si intr-o zi m-a intrebat daca vreau sa merg cu ea in oras ca se duce la cumparaturi si daca vreau sa o ajut,eu bineinteles m-am dus,a doua zi ne-am intalnit in autobuz si nu mi-a vorbit mai nimic tot drumul si prin oras nu am vorbit cine stie ce,cand am coborat din autobuz am trecut pe langa o cofetarie si am intrebat-o daca vrea sa mancam o prajitura dar a refuzat,a cumparat tot ce i-a trebuie si ne-am intors acasa in aceeasi maniera,vorbind foarte putin si de atunci nu mi-a mai vorbit pe facebook si imi raspundea scurt fara sa intre in detalii si cu scuze ca trebuie sa se culce si nu mai poate vorbi de atunci,nu ne mai vazusem de ceva timp de cand facea naveta la liceu fiind cu un an mai mica decat mine si eu am inceput sa invat dimineata,e posibil sa fi fost mai dragut cu un an in urma? deci care este explicatia, de ce a reactionat asa...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acea iesire afara nu a fost reusita de loc si fata nu a fost cine stie ce impresionata asa ca a trecut la urmatorul. se mai intampla ce sa-i faci