| EugenIulian a întrebat:

Salut am 18 ani si am o intrebare cam penibila... laughing Cu toate ca iubita mea ma satisface am o manie proasta de unde pot cumpara o papusa daia pentru sex laughing dar mai sofisticata.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sfatul meu: mai bine fara masina in tara pentru ca ai multe de platit, rovinieta, timbru de mediu, itp, taxa de poluare, carburantul se scumpeste... e tren asa nu mori daca un prost intra in tine cand circuli cu masina (dupa caz) si in oras bicicleta nene te mentii sanatos si daca vrei sa faci cumparaturi stii carrefour cand depasesti o suma stabilita in cumparaturi ti le aduce acasa gratuit.

| mihai69 a răspuns:

Caută pe internet „sexdoll" sau mai bine „realdoll". Dar trebuie să scoți ceva bani din buzunar, cam cât pentru o mașină de clasă medie!
@InquireWithin - poate n-ar strica să arunci și tu o privire, vei fi uimit să constați cât de mult au evoluat lucrurile!
https://www.youtube.com/watch?v=vgqike7PtK8
www.dsdoll.us/home.html
http://www.criserb.com/blog/pleo-pentru-baietei-realdoll.html
https://www.youtube.com/playlist?list=PL1FD967885970E33B
http://www.dollforum.com/forum/index.php

| mgtow a răspuns (pentru mihai69):

6.000€ nu are pentru una realistica.

| mihai69 a răspuns (pentru mgtow):

Mai știi?!? da' are măcar la ce să viseze; ce, ție nu ți-ar plăcea un Ferarri ori un Merțan ultimul răcnet?

| mgtow a răspuns (pentru mihai69):

Din pacate nu, la drumurile si taxele romanesti ma duc dracului inainte de termen cu o masina de acel gen.

| SkyPilot a răspuns (pentru mihai69):

Multumesc, dar prefer lucrul real. In cel pe care il am acasa am bagat mult mai mai multi bani decat intr-o masina de clasa medie happy

| SkyPilot a răspuns (pentru mgtow):

Cu un Ferrari nu poti sa mergi nici la cumparaturi, ca nu ai unde pune plasele happy

| mgtow a răspuns (pentru SkyPilot):

Si se pun tiganii pe ea cand o vad.

| SkyPilot a răspuns (pentru mgtow):

Pana la tigani ti-o lovesc toti invidiosii cu usile de la Loganurile lor prin parcari.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa papusa gonflabila si ai grija de iubita ta, ca altfel te paraseste.

| SkyPilot a răspuns:

De ce iti trebuie tot colacul? Cumpara numai esentialul! Nu va prea inteleg, chestiile astea sunt asa de rudimentare, oricat de sofisticate ar fi, incat nu seamana de loc cu "originalul".

| grab a răspuns:

Lasa papusile pentru cei care nu au femeie. S-ar putea sa iti faci femeia geloasa si sa ramai doar cu papusa. partea buna e ca papusa nu cere bani si nu te streseaza cand e pe ciclu.

| AdryFlorea a răspuns:

rolling on the floor Nu mai pot de ras. rolling on the floor