| Giuliano24 a întrebat:

Salut,am 19 ani am o problema cu penisul
Meu in trecut am avut fimoza,asta a întârziat creșterea eu nefiind operat si lăsând asta asa, am 13cm e vreo problema? Ce prezervative imi recomandați? Unele mai safe si nu cu circumferință mare.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru ca prezervativul sa se potriveasca perfect, acesta se alege in functie de grosimea penisului si nu a lungimii acestuia. In cazul tau probabil ca marimea potrivita ar fi "S" sau "M" daca notarea este facuta prin litere, sau marimea 43; 45; eventual 47, daca notarea este efectuata prin numere. Cele mai safe sunt cele produse de firma Durex. Un penis afectat de fimoza si netratat, in mod sigur iti va crea probleme toata viata si este posibil ca acestea sa fie chiar foarte mari. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Relax şi la 13 cm faci treabă dar pune mâna de învață kamasutra îți va fi de ajutor mai târziu