| faneionita a întrebat:

Salut, am 28 de ani si sunt virgin., ma masturbez de 2, 3 ori pe zi, este ceva normal?

63 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e anormal, dar la varsta ta ar fi bine sa-ti gasesti o partenra.

| Pho3nix a răspuns:

Mai iesi si tu un lume si cauta o fata, sau esti timid?
Totusi, la 28 de ani sa fii virgin e cam tarziu happy

| Encore a răspuns:

Vai nu pot sa cred, cazuri d-astea te-as sfatui sa mergi la prostituate

| Ben. a răspuns:

N-as vrea sa intrerup brutal relatia sentimentala dintre tine si tine, dar incearca si cu femei. poate ca o sa-ti placa.

| MisterKat a răspuns:

In loc sa dati niste raspunsuri folositoare, voi dati niste raspunsuri la misto. Ce sa fac. au patruns si taranii cocalari pe TPU.ro! Nu mai stati aici pe TPU.ro, mergeti la Taraf tv ca poate mai vedeti niste "printzese" sau niste "baieti shuckari" sau pe Acasa poate apare idolul vostru d. p. d. v cultural si social, Nikita.

Si referitor la intrebarea ta acum, eu spun ca este normal... fiecare face ce vrea...

Nu inteleg cum niste raspunsuri cu un limbaj licentios nu sunt vazute si de Expertii TPU sau de admin...
Pacat, site-ul asta isi pierde pe zi ce trece din calitate din cauza unor anumiti indivizi...

O zi buna!
Daniel.

| pίTίк a răspuns:

K esti virgin la 28 de ani nu este normal...si k te masturbezi de 2-3 ori pe zi este si mai anormal...
devi dependent omule. din ce in ce o s-o faci mai des si o sa existe schimbari in sistemul tau hormonal...
dar totusi sunt curioasa dc esti virgin la varsta asta?
alti sunt plictisiti de sexhee hee

| domidoc a răspuns:

E normal... Dar de ce nu incerci si cu o femeie?

| andreig a răspuns:

Nu este deloc normal! Unu la mana ca pana la varsta asta nu ti-ai inceput viata sexuala, am prieteni care la 19 ani s`au insurat pentru ca iubita lor ramasese insarcinata, iar tu inca esti virgin la 28 de ani. Chiar in halu` asta arati? Si doi la mana sa te masturbezi de atatea ori pe zi, nu sunt adeptu masturbarii chiar daca ar fi sa o faci odata la 2 saptamani ...nu mai bine faci sex? gaseste`ti o prietena, o fata pe care sa o placi .insa esti sigur ca te atrag fetele? nu mi`o lua in nume de rau dar nu este chiar deloc normal...

| rap4life a răspuns:

Ba, fa-i rost de niste bani, si du-te la curv*, daca nu le ai cu fetele, macar scapa odata de virginitatewinking...
App, stiu un caz cu un "barbat" care a fost virgin pana la 35 de anilaughing

| cooola a răspuns:

La 28 de ani virgin?happy nu este normal ca sunt alti de 18 ani saturati de p**** (intelegi tu)si tuhappy...
Dar nu inteleg de ce mai esti virgin?
Sau vrei sa mori virgin?
Cam complicat. dar daca ai ajuns la 3 ori pe zilaughing... ce faci stai cu ea in mana?happy...toata ziua.doamnehappyvezi ca s-a inventat centura, este pentru toti.

| cooola a răspuns:

De ce nu incerci sa vinzi virginitatea pe internethee hee...ar fi o afacere buna:.mai ales ca ai 28 de ani. uhhhee hee

| just4fun_8801 a răspuns:

Vor astia sa toarne partea a II-a din 40 years old virgin si trebuie sa fie cat mai real personajul din rolul principal? Altfel nu-mi explic... din atatea femei cate sunt in tara asta n-ai dus si tu in pat, parc, pe lac, in cort etc macar 1? Daca nu vezi ca sunt fetele care au motto-ul "daca dragoste nu e facem pe lovele".

| TheAshen a răspuns:

Ba fratilor v-ati gandit la cv? poate ca nu vrea nicio femeie sa faca nimic cu ellaughing

| anonimCelebru a răspuns:

laughing) bha esti nebun de legat, cat am ras pe faza asta laughing, sper ca nu e adevarat ...virgin,laba.rolling on the floor

| Deduts a răspuns:

Este normal`.happy Desii...ar cam trebui sa. ti gasesti si tu o prietena tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te masturbezi e normal, ca esti virgin la 28 de ani nu-i normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te inteleg. N-ai mai avut ocazia sa pleci din padure,,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harciog, esti de belea. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te pe centura si ai sa-mi multumesti, daca nu cauta ceva asemanator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cu siguranta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un sfat pentru tine : Du-te, la oricare fata, si spune-i c-o iubesti, dar sa nu-ti fie teama, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste-ti o iubitawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol...am eu 15 ani si *** mai multe ca tinelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai. da draq 50 de euro si du-te pe centurawinking.gasesti acolo ce vreiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melly...cand o facem si noi?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altii nu mai sunt virgini de la 12 anilaughing si uh ai aproape de trei ori mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine! foarte trist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glumesti nene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o vorba, f. u. t. i nu f. u. t. i. vremea p. u. l. i. i trece...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Looool la 28 de ani virgin.rolling on the floor