| Ioana04 a întrebat:

*
Salut.Am ai eu o problema.Baiatul de care m-am indragostit este cu 6 ani mai mare ca mine.Ne cunoastem de mult timp, dar nu stiu daca si el ma place.De fiecare data cand vine la fratele meu vorbeste foarte frumos cu mine si are un comportament misterios.Am petrecut foarte multe momente frumoase impreuna. Odata chiar m-a sarutat si de atunci a devenit si mai misterios.Am si eu nevoie de cateva sfaturi. Ce zice-ti? Ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Te iubeste, dar este precaut. Nu vrea sa strice prietenia cu fratele tau, nu vrea sa-i supere pe parintii tai, care il vad doar ca pe un amic al fratelui tau. Vorbeste cu ei, cu parintii tai, si cu fratele tau, poate cu fratele tau mai intai (a, nu le spune si de sarutarehee hee. Sa nu creada despre el ceva urat daca descopera ei ceva mai tarziu. Si nu cred ca nu va iesi ceva frumos de aici, mai ales ca ei il cunosc deja.
O intrebare totusi, ce varsta aveti? Daca ai sub 15 ani, s-ar putea sa fie o problema, la fel si daca el a fost si a facut ceva cu alte fete, nu cred ca va putea doar sa stea cu tine, fara nimica. Aici ar fi mai multe discutii, dar in general totul ar putea fi ok. thinking

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

De iubit nu stiustiu daca chiar te iubeste. Dar de placut sigur te place.Si varsta nu conteaza daca v-a iubiti.Grabeste sa nu ti-ea alta daca il iubestihappybafta

| mihaela_7412 a răspuns:

Varsta nu conteaza daca exista iubire da e posibil sa te plac al; tfel nu vad dc tea fi sarutat

| SweetGirl_9181 a răspuns:

Pai logic ca te iubeste... daca te'a si sarutat normal! un baiat nu s'ar comporta asa cu o fata daca nu o place!

eu zic sa il intrebi tu pe el daca te place!

Sau mai bine spune'i ce simti pentru el! ar fi mult mai bine! sa nu ti'o ia alta inainte!

Asa mi s-a intamplat si mie mai d mult cu un baiat!
Nu'ti ascunde sentimentele! cu siguranta baiatul te placee! succes! funda?

| sobyy a răspuns:

Varsta nu e o problema daca va iubiti, eu sunt mai mare ca sotia mea cu 6 ani si totul e perfect...