| KeNireM a întrebat:

Salut, am aproape 15 ani și 1.80 înălțime. O sa mai cresc mult?

10 răspunsuri:
| 7Azaky a răspuns:

In penis, sau unde? Tu te'ai uitat la ce categorie ai postat? laughing Dragoste&Sex!
Daca tactu si maica'ta..sunt mai inalti de 1, 80 (sau o ruda apropriata) mai ai sanse sa cresti da, daca nu, tot mai ai sanse sa cresti ptn da nu iti pune mari sperante!

| RAY a răspuns:

Daca ai sti ca pe primul loc in preferintele sexului opus e inaltimea ai mai vrea asta?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti baiat, da, mai cresti pana la 18-20 de ani
Daca esti fata, posibil sa mai cresti doar pana la 16 ani

| Emilian65 a răspuns:

Poate da, poate nu. Eu la varsta ta tot 1, 80 cm aveam, dar dupa ce am mers la liceu, nu am mai crescut si am ramas cu aceeasi inaltime pana la o varsta inaintata.

| R0R0 a răspuns:

Mai vei creste putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii cresc pana la 18 ani si feele pana la 20.Asadar,vei mai creste.Inalt,frumos si pe picioarele tale..vei fi de vis.

| Otto2014 a răspuns:

Pana la 16 ani, atunci n-o sa mai cresti, sau cresti greu.
Tu s-ar putea sa ajungi la 1.90m.

| Odysea a răspuns:

Vei mai creste putin

| KeNireM explică:

Pai tata are 1.84

| lilwhitetrash a răspuns:

Baietii de la mine din clasa au maxim 1, 66 la 14 ani ajutorrolling on the floor)