| Razvaaaan32 a întrebat:

Am aproape 15 ani si daca ma masturbez pot patii ceva? Am citit mai multe raspunsuri pe aici si unii zic ceva altii altceva. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul dezavantaj al acestui lucru ar fi sa nu devina o obisnuita prea mare, inchizandu-te in tine si sa nu iti poti gasi o fata cu care sa te imprietenesti sau alte lucruri.
In rest, nu poti patii absolut nimic. E ceva obisnuit.

| Razvaaaan32 explică (pentru anonim_4396):

Nu am probleme, sunt foarte sociabil, ies cu fete in fiecare zi.

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

E normal si sanatos sa te masturbezi

| frostxtq a răspuns:

Nu patesti nimic, nu mai asculta toate prostiile.

| anonimguy3 a răspuns:

Serios frate, eu ma masturbez de la 10 ani si n-am patit nimica si tu la 15 ani tie frica de o laba?

Well mai nimica nu poti sa patesti spor la frecat menta.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Am văzut că nu ți-a zis nimeni, însă dacă o faci în mod obsesiv vei suferi de ejaculare precoce și actul sexual va dura mult mai puțin, altfel spus vei „termina" mai repede decât ar vrea partenera ta