| Rauloarecare a întrebat:

Salut.am auzit ca multi baieti isi tin penisul in sus. Si eu am încercat dar nu sta. Ce sa fac? Si voi cum in ce pozitie o tine-ti si dece

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Il tin asa cum se simte el mai confortabil: pe stanga, pe dreapta, in sus, in jos. Nu ii impun o anumita pozitie.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa treci un lat in jurul glandului (capului) iar celalalt capat al sforii in jurul gatului tau. Chiar si-n stare flasca, va sta perfect vertical. laughing

| Oana92 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Tu realizezi ca se vor gasi imbecili care sa faca asta, nu? laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Oana92):

Daca chiar atat de inradacinat ar putea fie retardul, am sa le propun data viitoare sa caute o sfoara mai rezistenta si niste sapun pentru a putea spera sa stea si ei aliniati verticali si paraleli cu pu lili lor. rolling on the floor

| peperonies a răspuns:

Sigur ai penis?