| anonim_4396 a întrebat:

Salut am auzit o melodie pe plaja in costinesti si mi-a ramas in cap! Canta o tipa toata melodia era in spaniola si era un ritm dance cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema am fost la pe plaja din Costinesti si una canta o melodie in engleza si mi-a ramas in cap.Am trei variante pentru problema ta:

1.Asculta de cateva ori pe zi melodia ta preferata si nu te mai gandii la aceea melodie.
2.Fa ce iti place tie citeste o carte, stai pe internet, fa activitatea pe care o faci zi de zi.
3.Cel mai important incearca sa te relaxezi.
In doua trei saptamani o sa uiti definitiv melodia.

| MadaPhuu a răspuns:

Spune-mi putin din versuri si poate voi stii piesa happy