| anonim_4396 a întrebat:

Am avut prima relatie sexuala cu o prostituata dar nu prea ma atragea nu am avut o erectie normala si nu am putut ejacula chiar daca penisul imi era erect citeva minute si eu o... dupa care iar se baga la somn, iar acum ma cam doare, in zona mai sus de penis, ce sa fac? sfaturi daca ma puteti ajuta cu ceva. Mam chinuit asa o ora.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E normal sa te usture/doara dupa sex pentru ca s-a chinuit sa tot intre - iasa si rezultatul a fost experienta petrecuta. Daca nu s-a rupt prezervativu nu ai nimic

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa mergi la un medic sa-ti faci toate analizele. Poti sa ai surprize.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu ce sa te ajutăm, cu o liturghie? doamne ajuta l laughing pe el si biata lui p...lă

| RAY a răspuns:

Te doare pentru ca nu ai ejaculat man, masturbeazate, apropo tea obligat cineva sa o faci nu te-a atras puteai pleca de acolo ca doar nu tea violat

| corbulalbrosu a răspuns:

Asta se poate numi O EXPERIENTA ratata. Din moment ce ai fost dispus sa platesti era indicat ca respectiva chiar sa merite sa-ti pui mintea cu ea.In mod logic trebuia, ca ea sa te termine cel putin printrun oral, pentru a te elibera de sperma acumulata. Incearca sa te rezolvi cu o laba.

| Emilian65 a răspuns:

Ce sa-i faci? Prostituata ti-a trebuit, prostituata ai gasit. Mergi de urgenta la medic si vezi ce boala ai ce luat de la prostituata.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Durerea aceasta poate fi de la faptul ca nu ai ejacuat, deci, poti sa te masturbezi. Daca nu iti trece, mergi la medic. Bafta!