| Andi123456789 a întrebat:

Salut, am facut sex cu o fata de 20 de ani si dupa ce am terminat a doua zi am intrebato daca mai vrea sa facem si a zis ca nu deoarece o doare prea tare cand o facem si dupa ce incheiem are dureri mari, e din cauza mea sau a ei si daca din a ei imi puteti spune ce are sau e de la mn?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Afla de ce a spus asa si spune-ne iar apoi ai sa primesti raspunsurile adecavate!
O relatie fara dialog sincer, nu poate duce prea departe!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca a fost virgina durerea este cat se poate de normala, si intotdeauna persista cateva zile, perioada in care fata nu mai doreste sa intretina un nou contat sexual. In schimb daca nu a fost virgina, atunci durerea poate fi provocata de o proasta lubrefiere a vaginului, de un penis mult prea gros in raport cu largimea vaginului, sau din cauza ca sexul a fost mult prea intens, violent, ca ai dat cu scula in pasarica ei ca surdul in clopot. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Durerile sunt de la amandoi. De la tine pentru ca ai dat prea tare in ea si de la ea ca poate a fost virgina.

| OoBunnyoO a răspuns:

Mi se pare un pic dubios ca ai intrebat-o daca mai vrea, asa cum a zis cineva mai sus, nu se comunica astfel de lucruri asa direct, dar in fine. Cel mai probabil penetrarea a inceput prea devreme. Probabil este vina amandurora, nu stiu daca tu te-ai grabit cu penetrarea sau daca ea nu ti-a comunicat in momentul in care faceati sex ca nu se simte bine, dar cred ca vina va apartine putin amandurora.

| OMFGConrad a răspuns:

Prost ai fost că ai întrebat-o dacă mai vrea...nu se verbalizează așa ceva!

| Printesa10TM a răspuns:

Poate nu a fost destul de excitata si de aceea a avut cateva dureri sau e posibil sa fi fost virgina.