| anonim_4396 a întrebat:

Am fost odata cu niste prieteni la o petrecere. Acolo am cunoscut o fata din Brasov cu care am vorbit si am tinut legatura.In timp am inceput so plac. Iar noi ne vedem cam o saptamana pe an. Ar fii o idee proasta sau una buna sa-i zic ce simt pentru ea in ciuda ca ne vedem numai o saptamana pe an?

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

O idee mai proasta nu se poate. Dar in lipsa de altceva poate fi o idee geniala. 7 zile pe an e ceva. Altii nu au nici atat.

Anyway, relatiile la distanta se practica din ce in ce mai mult. Cu sexul prin corespondenta e mai greu. In rest e perfect si certurile sunt mai putine. Cu cat comunicati mai bine cu atat o puteti lungi mai mult.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Daca ai deja o vechime de cativa ani de cand ai cunoscut-o la acea neuitata petrecere, atunci cam este timpul sa-i zici. Altfel nu, caci nu te va crede!