| CuTup3u a întrebat:

Am incercat sa imi tai ata de la penis, am taiat-o cu lama doar putin, nu mi s-a rupt deloc... pot sa urinez, nu ma doare dar cand o belesc imi curge sange de umplu toata baia... spuneti-mi urgent ce sa fac, am incercat sa o belesc la maxim sa mi se rupa ata de tot dar nici o sansa, va rog sa ma ajuta-ti urgent ca nu stiu ce sa fac, am taiat-o ieri, spuneti-ceva sfaturi ca sa o se rupa de tot sau sa imi aratati unde ar fi trebuit sa tai ca eu poate nu am taiat unde trebuia, dau funda si raman dator vandut daca ma ajutati de aceasta problema.

30 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Tu ai probleme! mari! cum sa te tai cu lama?! de ce? nu putea sta acolo ca cerea de mancare? sau? cu siguranta o sa te alegi cu ceva infectie

| JohnnyBi a răspuns:

Scrii spuneti corect si pe urma ajuta-ti.

sunt curios...cat de prost sa fii sa iti tai ata aia cu lama? ai nu se rupe la toata lumea. nu e ca himenul la femei. eu dupa 9 ani de viata sexuala tot o am...aia e, unora nu li se rupe si gata

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci repede la spital, cine stie ce infectie mai capeti.

Mare e gradina asta a lui Dumnezeu

| minrest a răspuns:

Salut. Acea ''ata'' este un organ, se numeste frenum.Nu se rupe si nu trebuie taiata, eu sunt casatorit si am copii, si nu ma incomodeaza de loc.Trebuie lasata la locul ei, sa isi exercite functiile.Ar fi o tragedie sa se rupa de tot sau sa fie taiata, daca nu ai ajunge la timp la spital, ai muri in urma hemoragiei.Cum poti sa crezi ca acum iti curge sange, dar daca tai mai mult nu iti curge? Tu stii ce vase sunt acolo? Mergi luni la spital, la urgenta, ca nici nu stii in ce pericol esti.

| Cenumesapuncanush777 a răspuns (pentru minrest):

Cica nu trebuie taiata pe dracu. tataie, mai documenteazate si tu corectca exista chiar sa te operezi de treaba asta.

| minrest a răspuns (pentru Cenumesapuncanush777):

Ai facut operatie pentru fimoza. Cu ce ma deranjeaza frenum preputium? De ce ar trebui taiat? De ce as vrea sa am o sensibilitate redusa a glandului?

| minrest a răspuns:

Organul ala nu este o ata, nu se rupe si nu trebuie taiat. Crezi ca daca il tai nu mai curge sange? Ce logica e asta? Daca il tai curge de zece ori mai mult sange, vei merge la spital ca sa inchida rana si dupa cicatrizare vei pierde sensibilitatea glandului. Trebuia sa nu iti raspund, sa las selectia naturala sa te elimine din bazinul genetic.

| SorinTudor a răspuns:

Cred ca esti putin nebun omule. Du-te la un psihiatru

| TeckTonik997 a răspuns:

Asta creca face misto... de 17 ori am vazut intrebarea asta idioata, daca nu iti place de jderu' tau, taie-l tot si asta e...

| trixiiie a răspuns:

Băi omule, du-te la medicul de familie, poate te trimite mai departe cine știe unde, dar nu sta așa. o să se infecteze naibii și rămâi fără ea cu totul din cauza unei prostii! O_O Cine dracu vă pune, mă, să faceți porcării de-astea?

| baf a răspuns:

Doamnelaughing! ce probleme existentiale aveti voi, baietiilaughing

| DNSK a răspuns (pentru baf):

Unii! nu generaliza

| baf a răspuns (pentru DNSK):

bine, binelaughing gata nu o sa mai generalizezlaughing))))

| costinvlad49 a răspuns:

In caz ca ai taiat.o putin, trebuie sa faci sex. Si fara protectie, prezervativ si nu are nimic daca se rupe. Nu stiu ce se va intampla daca se rupe de tot. Poate ramane una insarcinata cu voi aia care faceti asta.

| claudia511 a răspuns:

Ti-o tai pe toata, n-ai ce face, trebuia sa faci sex neprotejat cu o virgina. Ramai asa sau te duci la medic si te circumscriu aia. Daca ai peste 18 ani ai confidentialitate, gen nu o sa afle ai tai. A, sa stii ca taietura de lama se vindeca cel mai greu.

| CuTup3u explică (pentru claudia511):

Deci ea e taiata doar pe fumate, cand o "belesc" imi curge mult sange, crezi ca daca o las asa se vindeca singura? Dar cand fac sex si o sa se forteze unde am taiat... nu o sa curca la fel mult sange? Spune-mi tot detaliat te rog ca sunt foarte ingrijorat si nu stiu ce sa fac, sau sa o tai de tot si dupa sa o las sa se vindece... sad

| robi1990 a răspuns:

Strangi tare din dinti si tragi la maxim o saptamana o sa te doara pana se vindeca bafta!

| msKat a răspuns:

Pai CuTup3u ar trebui sa te duci la un medic...sau sa intrebi pe cineva care a mai facut asta big grin

| minrest a răspuns (pentru msKat):

Nu are pe cine. Daca cineva si-a taiat frenumul complet, e de mult la loc de odihna.E plin de vase de sange acolo, curge sange ca din vena.

| Dackvareder123 a răspuns:

Intrebarea este "de ce?" De ce ți-ai taiato cu lama? Nu face din astea ca nu e bine. Totul trebuie sa decurga natural.
Acuma ori o *** pe una ori mergi la medic.

| CuTup3u explică (pentru Dackvareder123):

Pai eu m-as duce sa o *** pe una, dar cand o sa fac cu cea, o sa gurga sance ca naiba pe acolo, de asta imi e frica. Daca fac cu o fata, cand o sa mi se rupa de tot... o sa gurga foarte mult sange si nu stiu ce o sa fac.

| Dackvareder123 a răspuns (pentru CuTup3u):

Medicu e solutia

| Cenumesapuncanush777 a răspuns (pentru Dackvareder123):

Ba nu, in unele cazuri nu decurge natural, si o zic din propria experientia fiindca am facut operatie de taiere a atei?‍♂️

| angel_4561 a răspuns:

Din pacate ai gresit, penisul este al doilea organ la noi barbatii care are cele mai multe vene din corp, din pacate nu cred ca o sa se vindece asa usor, acea ata se rupe cu timpul, daca se agraveaza du-te la un dr

| xHoliday a răspuns:

Fate eonuch

| SergiuValentin a răspuns:

Fake

| DauSfaturiBuneRau a răspuns:

Ioi, ce ființe sunt pe pământ.

| fotbalistul123456789987654321 a răspuns:

Ce ai avut in cap cand ai facut asta?
Dispare ea singura trebuie sa ai rabdare
Acum spune-le parintilor si vezi ce se poate face poate ei stiu ceva sau te duc la spital si vezi ce se poate face!
Dar nu sta asa!

| Alfa_Marian_1997 a răspuns:

Până la urmă ce ai făcut?

| Sneckerie a răspuns (pentru Alfa_Marian_1997):

Laba frate Ce dracu?