| SkrillexForever a întrebat:

Am invitat o fata în oraș dar nu am subiecte ce sa vorbesc cu ea adică nu vreau sa o jignesc sau ceva pentru ca e prima data când ies cu o fata în oraș, pana acuma doar cu prietenii mei și ar fii ciudat sa vorbesc cu ea ce vorbesc și cu prietenii mei laughing.
Va rog dati-mi niște subiecte de vorba, mulțumesc! happy

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu îți alege subiecte de discutat de pe acum pentru că o să vezi ce repede trece timpul când ești la întâlnire și o să rămâi fără subiecte de discutat. O să se așterne acea liniște pentru că deja subiectele propuse de tine s-au terminat.
Fii natural, o să vezi că mereu sunt subiecte de discutat dacă întâlnirea este plăcută și vă înțelegeți.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RoBByi96 a răspuns:

Discuta despre absolut ce iti trece prin cap. Va da roade. Mai degraba asa decat sa se asterne linistea asurzitoare.

| SweetLove1973 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu iti faci subiecte de discutat.lasa discutia sa curga de la sine.dar daca chiar nu comunicati poti sa incepi sa-i faci complimente.mult succes!