| trista_5619 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutorul vostru TPU, scuzati ca am scriu la aceasta categorie, dar daca tot este despre dragoste. va rog poate stie cineva. am vazut mai demult un clip pe youtube, mi-a placut melodia nu pot sa-mi aduc aminte, as da orice sa o mai aud inca o data. Acolo in video arata cum pe o poaie cineva desena un baiat si o fetita, cum ca baiatul era trist il ploua un nour, si apoi apare o fetita si el s-a bucurat si de bucurie, din dragoste si-a luat inima si a rupt o bucata si i-a dat ei cealalta bucata, apoi s-au luat de inima si se uitau pe cer cum ca luna s-a facut in forma de inima. La urma cred ca scrie "te iubesc", iar clipul tin minte ca se numea "люблю тебя". nu contine cuvinte, este doar melodia, si repet ca aceste desene se desenau ca si cum ar fi in miscare. Sper ca nu v-am plictisit, va rog poate a vazut cineva clipul si sa-mi dea un link... pup la toti,, si dau funda pentru cine ma ajuta...

1 răspuns:
| Alexa_6372 a răspuns:

" Holograf - dragostea mea " e cumva asta melodia pe care o cautai? big grin