| Dede99 a întrebat:

Am nevoie de un sfat am fost cu un baiat de 6 luni. si ne-am despartit si acum suntem prieteni dar el mi-a spus ca inca mai tine la mine si nu stiu cum sa il intreb ca sa ne impacam. va rog ma ajutati? straight face sad Multumesc kiss:Xhappy

Răspuns Câştigător
| UriTa a răspuns:

Raspunede-i si tu ca tii mult la el, c in acest timp cit ati fost prieteni nu l-ai socotit un prieten simplu.
sau invita-l intr-o seara la o diskoteka si la un medleag dansati impreuna, la sfirsit il vei saruta. daca vrea sa fie cu tine va fi clar!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, de multe ori ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust ca prima data. Sper sa ma intelegi ce vreau sa spun si sa nu mi-o iei in vreun nume de rau. Scuze ca ti-am raspuns tocmai azi.