| ManTheMan8 a întrebat:

Am o colega de clasa pe care as vrea sa o excit. Avantajul meu e ca, oarecum ii place de mine si imi permite sa o ating oriunde. Intrebarea e, cum sa o excit? dar doar prin atingeri scurte.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca iti permite incearca sa-ti strecori palma in chiloteii ei doar pentru a atinge "pasarica" cu palma si fara sa faci nimic in plus. Daca un asemenea tratament nu da rezultate atunci trebuie sa recurgi la ceva mai "hard". happy

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu cred ca pe tine te excita mai rau gandul sa o atingi, desii, la fete nu obtii reactii atat de rapide cum obtin baietii, poate doar prin atingerea zonelor erogene si nu categoric nu prin atingeri scurte.

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa o exciti cu adevarat, trebuie ca atingerile pe care le faci sa fie mai lungi, pentru ca cele scurte nu duc la excitarea dorita.

| LolaMona a răspuns:

Dece ai vrea sa faci asa ceva, nu ai ce face?

| ychigo a răspuns:

Ai putea incera sarutandu-o pe gat.
Succes!

| ManTheMan8 explică (pentru ychigo):

Am spus doar prin atingeri...

| ychigo a răspuns (pentru ManTheMan8):

Deci daca o saruti, inseamna ca nu o atingi?
Hehe, ce tare!

| AaaANnnNOooONnnNIiiIMmmMAaaA a răspuns:

Cel mai des fetele se excita atunci când o mângâi usor pe coloana sau dupa ureche, sau sa o atingi usor pe picior si sa ii soptesti la ureche, succes!