| Selim1998 a întrebat:

Am o colega in clasa care nustiu daca ma place. La fiecare sfrsit de pauza ma ia in brate, apoi se da sa o pup pe gura iar eu o pup. Mereu o duc acasa.dar imi este frica sa intreb. De VD i-am dus un trandafir si m-a pupat pe gura
Oare ma place?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

As zice ca da. Fa-i complimente, spune-i ca iti plac ochii ei, parul ei, mainile etc. Dar le bagi unul cate unul si discret. Mai ofera-i flori. Invit-o afara intr-o zi frumoasa (suc, parc, mall, ce ar vrea ea sa faca), ii oferi o flloare si ii spui acolo ca iti place foarte mult personalitatea ei si ca o consideri frumoasa. Probabil ca te alegi cu un sarut si cu fata. Dar odata ce sunteti impreuna, continui sa ii oferi flori si sa te porti frumos cu ea.

10 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Esti un baiat tare frumos, eu daca as fi fata si eu te-as lua in brate, sa ai grija de colega asta ca de ochii tai ca fata asta tine la tine.

| OnlineZ a răspuns:

Cu frica nu faci nimic.Fii curajos.Stiu ca poti.

| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta ta s-ar putea sa nu judeci suficient de rational deci sa ai dubii, insa ma intreb daca esti si orb? Este prea evidenta comportarea ei si prea infantila comportarea ta.Fii mai indraznet.

| Emilian65 a răspuns:

Pai ce semne mai clare ca te place vrei? Ea incearca pe toate caile sa te faca sa intelegi ca te place si tu nu-i raspunzi la semnele ei. Foarte urat din partea ta.

| LoveSleep a răspuns:

Da ma, te place!

| Doub a răspuns:

Te pupa pe gura si tu ne intrebi pe noi daca te place? raised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat
| peperonies a răspuns:

Neah, o stiu si eu pe aia, asa face cu toti baietii.

| HereToHelp a răspuns:

Oare cat de evident sa fie? laughing

| Selim1998 explică:

Si pe ask am incercat sa o intreb daca ii place de cineva si a spus ca da am intrebat daca persoana stie si a spus ca nu