| maximrobertalin a întrebat:

Salut am o curiozitate am facut sex de cateva ori mai sunt virgin pentru ca nu mi s-a rupt ata ci doar m-a usturat atat?

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Virgin ești până să dai cu puța prin savarină. După aia, nu. Ața aia poți să ieși cu ea la pensie, nu-i musai să „se rupă".

| Alcyon a răspuns:

Ata nu e nevoie sa se rupa. Unii barbati raman cu ea toata viata. Daca ai intretinut relatii sexuale, nu mai esti virgin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii/barbatii nu sunt virgini. Cand se *** se *** si asta e. La fete e altfel.

| zaratu a răspuns:

Nu

| djdani2010 a răspuns:

M-ai amuzat total laughing)))))) scuze
Ata aia nu e o regula sa se rupa happy

| trixiiie a răspuns:

În momentul când ai întreținut o relație sexuală, ți-ai pierdut virginitatea.
Ața aia nu trebuie neapărat să se rupă.

| Swordsman a răspuns:

Nu se rupe nici o ata amice; dupa ce faci prima data sex nu mai esti virgin, deci nu esti virgin!