| SteauaROsie a întrebat:

Salut,
am o curiozitate,
deci m am despartit de prietena mea,
am stat vreo o saptamana si ceva, pe ganduri,
faptul ca m am despartit de ea,
chiar m a durut,
si am iesit cu alta fata, la un suc,
eu de obicei, nu stau pe margine cand vine vorba de fete,
dar de tura asta, chiar am dat o in bara,
fata cu care am iesit la un suc,
dadea semne ca vrea altceva de la mine,
vroia sa fiu mai aproape de ea, cu gesturi ...stiti voi...
nu am patit asa de cand sunt eu,
stateam cu fata la un suc, si eram cu gandul plecat, la fata de care m am despartit, inca tineam la ea,
si nu puteam face nimic,
eram cal mortlaughing
si inca ceva
daca am o relatie cu o fata,
nu pot sa o insel,
adica sa umblu cu 3 fete deodata,
nu mi a trecut niciodata prin cap, sa mi insel iubita, nici macar in viselaughing

toti prieteni mei se lauda, ca umbla cu 3-4 fete,

eu nu pot sa fiu ca ei...

am ramas cumva in urma si nu stiu eu?

am 19 ani(baiat)

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu esti in urma deloc,asa e firea ta sau ai tinut si tii cu adevarat la prietena ta.
Cei mai multi functioneaza dupa principiul "mai bine porc,decat prost" si nu pierd "ocazii",ca sa aiba sa se laude,sa para masculi feroce si mari cuceritori.Dar,in suflet raman goi,nimic nu-i mai atinge,nimic nu-i mai misca si vor deveni bucati insensibile de carne,mereu nemultumiti de viata lor!
Ramai asa cum esti,nu-ti schimba felul tau de a fi,esti sensibil si serios,lucru pe care, orice fata il va aprecia intotdeauna!
Ai sanse sa fii si fericit, doar sa gasesti fata potrivita!
Mult succes!

| ignore a răspuns:

E bine ca nu esti ca pr tai pentru ca asa o sa fi fericit ei stau cu 3-4 dar fara iubirewinking esti bine cum esti.

Răspuns utilizator avertizat
| RoXxy a răspuns:

E f bine ca esti asa. Orice fata de treaba ar vrea un baiat care sa nu isi bata joc de ea si sa nu o insele.Gandeste-te:fata aia merita sa fie inselata? Si. daca tot zici ca erai cu gandul la acea fata de care te-ai despartit, eu zic sa te gandesti mult mai bine din ce motiv v-ati despartit si daca chiar era necesar asa ceva. Daca nu.atunci du-te inapoi la ea cu un trandafir si impacati-va!winking

| Aanyaa a răspuns:

Bravo tie, mai rar baieti ca tine, felicitarikiss

| secsilicioasa a răspuns:

Daca te mai gnd la exa sa stii ca o iubesti.Si mai ales ca nu ti s-a sculatrolling on the floor decii Impacati-va copii ca e pacat!winkingbatting eyelashes :*

| Crazyfish a răspuns:

Fa-ti alti prieteni, bro.