| anonim_4396 a întrebat:

Am o fata cu care ma cunosc din copilarie,de un an cam asa sunt sa zic certat cu ea,dar ea imi mai trimite mesaj de ziua mea sau asa de sarbatori, eu nu mai vorbesc cu ea din cauza ca daca vorbeam ceva intim cu ea spunea la mai multa lume.Noi aveam glume foarte exagerate din punct de vedere sexual "ne cunosteam bine" sa zic asa, dar niciodata nu a vrut sa facem sex.Ea crede ca din cauza asta nu mai vorbesc cu ea.Am intrebat-o daca vrea sa facem sex si ea mi-a zis ca "nu poate,daca eram impreuna era altceva", iar apoi am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna si a zis ca nu(asta mai demult). Ieri a fost ziua mea si mi-a dat mesaj si am vorbit putin cu ea.Ce credeti am vreo sansa?

2 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Nu, dar ai o amica pe cinste.

| Elena9328 a răspuns:

Cred că mai bine nu ți mai pierde timpul. Daca Intr adevăr vrea o relație, ți ar fi spus.