| britsrules a întrebat:

Am o intrebare: Daca prezervativul se spargea, iar in timpul actului sexual era spart, dar baiatul nu si-a dat drumul in ea, sa te astepti la o posibila sarcina?

Merci anticipat.

Răspuns Câştigător
| Pysu a răspuns:

Pai exista riscul sa ramai insarcinata doar daca el s-a masturbat cu 2-3 zile inainte. Acest risc exista deoarece dupa ejaculare mai raman spermatozoizi pe "teava" si mai traiesc 2-3 zile de cand s-a masturbat, dar prin urinare si prin ejacularea lichidului prespermatic se mai elimina din acei spermatozoizi ramasi. Sunt sanse sa ramai insarcinata, dar foarte mici. Nu-ti face problemehappy fundita?batting eyelashes

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, exista un risc dat de lichidul preejaculator.

| R_8074 a răspuns:

Sunt sanse pentru ca lubrifiantul penisului contine spermastozoizi. Dar sansele sunt foarte mici.

| MajorAsshole a răspuns:

Stiai ca nici macar prezervativul nu e 100% sigur? Deci te poti astepta la o sarcina chiar si cu prezervativ, chiar daca nu e spartwinking

| Cosminovici18 a răspuns:

Daca baiatul nu si-a dat drumu la sperma in **** femeii nu poate sa ramana insarcinata

| Alina_9354 a răspuns:

Nu te astepti la o posibila sarcina pentru ca nu ti-ai dat drumu in ea...
Daca te-ai retras la timp si ti-ai dat drumu in alta parte stai fara griji!