| Complicat a întrebat:

Salut.Am o intrebare pentru barbati.Eu inainte de actul sexual in stare de excitare fac pipi, iar apoi in timpul actului dupa putin timp imi vine sa fac pipi din nou...Cum sa fac ca in timpul actului sexual sa nu-mi vina sa fac pipi si asta sa grabeasca ejacularea? Vi s-a intamplat si voua? "ce ii faceti penisului " inainte de sex ca sa nu ajungeti in postura asta?

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cam ciudat...Mie imi vine abia dupa ejaculare, ceea ce e de fapt un proces normal. Organismul mai poate intr-adevar resimti nevoia de urinare daca penisul trece printr-o perioada de erectie prea lunga fara ejaculare sau ma rog, prin perioade de alternare erectie-semierectie-flasca de asemenea fara a avea loc ejacularea. Dar sa simt nevoia chiar inainte... poate de emotii.

| Emilian65 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat o asemenea situatie, dar cred ca ar fi bine sa termini de urinat inainte de a incepe actul sexual. Sau sa faci o pauza, la actul sexual, sa faci pipi si apoi sa continui. Este un reflex format si este mai greu sa schimbi acest reflex.

| LoveSleep a răspuns:

Iei -olița- cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu tu dar eu de cateva ori mi s-a intamplat sa simt nevoia sa urinez dar din cauza erectiei nu puteam. de fel asteptam si 10 minute sa pot laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vrut tu sa pari amuzant dar numai scarbai ai provocat, asta e clar