| CosminM98 a întrebat:

Am o întrebare pentru voi băieți, ce prezervative mai ieftine folosiți în afară de durex?

Răspuns Câştigător
| andrey69 a răspuns:

Cele de lidl dar sunt de rahat, nu sunt lubrifiate bine, se rup, miros urat

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil urmatoarele informatii iti va fi de folos intr-o anumita masura : https://diez.md/......a-voastra/

| xilef123 a răspuns:

Vezi ca se gasesc in ouale kinder

| PopaCristian a răspuns:

Durex e de buna calitate dar e scump. Cele ieftine sunt calitativ slabe.

| queneen a răspuns:

Foloseste durex pentru ca sunt mult mai bune decat cele ieftine pe care le gasesti in comert