| FaraNumeCaSeAfla129373749 a întrebat:

Am o mare problema. Am aflat de la un prieten,x ca prietena mea s.a lins cu unu y..., dupa ceva timp y ii spune lui x ca i.a spus doar pentru a vedea daca zice si ca nu e adevarat. M.a pus putin pe ganduri faza asta, si am vorbit cu o prietena buna, a gagicamii...m.am despartit de ea, dar tin la ea. Ea neaga tot si y la fel. (Y imi e si mie prieten, iar acesta mi.a spus ca nu au facut nimic ) ce sa fac? Ca eu tin la ea...am procedat corect?
P.s nu am vorbit fata in fata cu ea de subiectul acesta
Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Man unde incredere nu e nimic nu e nimic, tu nu ai incredere in ea ca daca aveai nu faceai asta, mergi pe drumul tau si asta e, daca tu crezi pe oricine ce incredere ai de fapt? daca ti-ai pierdut increderea in sexul opus de ce mai isi faci relatii?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu ai dreptul sa ii ceri socoteala pentru ce a facut, ce a facut este normalpt ca este la varsta la care trebuie sa strabata cat mia multe cearsafuri, are nevoie de diversitate sexuala pentru a putea evolua corect din punct de vedere antropologic. lucru valabil si pentru tine, daca nu esti suficient de deschis la minte sa accepti acest lucru, retragete elegant din relatie si las-o in pace pe fata sa se distreze, nu ai nici un drept asupra ei

| corbulalbrosu a răspuns:

Singurul mod de a rezolva dilema in care te afli este intrebarea directa. Curaj.

| ywar a răspuns:

Cati ani ai? Dupa cum ai narat eu nu te banuiesc de prea multa carte dobandita si nici de prea multa materie cenusie. O pun pe seama faptului ca probabil varsta ta e mai mica. Orice spui poate fi folosit impotriva ta...

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru ywar):

Sunt de acord cu tine.

| FaraNumeCaSeAfla129373749 explică:

Mersi, pentru sfat RAY25YN, ai funda

| RAY a răspuns (pentru FaraNumeCaSeAfla129373749):

Npc suntem in acelasi situatie