| georgex100 a întrebat:

Salut, am o mica promblema ce ma sperie de ceva timp. Acum aproximaiv o luna am avut un contact sexual cu iubita mea. Dupa ce am terminat, eu aveam sperma pe deget, m-am sters cu un servetel si dupa am introdus in vagin 2 degete pe care fusese inainte sperma. Sunt 3 zile de cand ii intarzie ciclul iar in ziua in care trebuia sa vina a facut u test de sarcina si a iesit negativ. Intrebarea mea este daca testul putea sa iasa gresit sau daca a fost prea devreme sa l faca, deoarece nu i intarziase ciclul inca(tin sa mentionez ca are dureri de burta si inainte a avut putina stare de greata).

2 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca chiar va iubiti cadatoriti- va si atunci un copil neprogramat ajunge a a fi o bucurie pana la urma.si eu la prima sarcina am avut 2 teste negative, abia la 5, 6 saptamani a iesit pozitiv.

| CarolineD56 a răspuns:

Spermatozoizii odată ce au contact cu aerul, mor. Ca sa poată rămâne însărcinată trebuia sa ejaculezi în ea.