| EuShiAtat999 a întrebat:

Am o prietena cu 2 fete. La scoala arata ca o scolarita cu parul prins ca o coada de cal, iar seara e cu totul altcineva. Am aflat de curand ca este o curva, la propriu. Chiar face sex cu multi baieti. Dar ma rog, la scoala nimeni nu ar zice ca e curva, dar cu mine are un comportament naspa de tot. Deci se tine scai de mine si vrea sa ii pun mana la p...a si apoi daca o fac se excita si se pune pe mine si ma saruta, ma imbratiseaza, zice ca vrea sa facem sex, viseaza numai sex, e ceva gen nimfomana, obsedata sexual, intelegeti voi. Colegii zic ca suntem lesbi, desi nu suntem, ea e. M.am saturat, deci e o prietena buna nu m.a tradat niciodata si chestii de astea. Numai ca m.am saturat sa imi faca asta. Ii zic ca nu mai vreau dar nu ma lasa. Si.a pierdut virginitatea la 12 ani, e complet nebuna, e paralela cu lumea noastra. Ce sa.i mai fac va rog ajutati.ma, nu glumesc.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ca să scapi? te desparți de ea. Sau, poate încerci măcar odată să-i faci pe plac. Cine știe, poate descoperi că de fapt îți place.

| neutrino a răspuns:

Troll.

| EuShiAtat999 explică:

Da sunt. Da si ea e. Am aflat de curand