| mihaibuzatu22 a întrebat:

Am o problema: am un penis putin mai mic decat normal. Stiti vreo metada naturala de crestere?

3 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Nu exista nici o metoda de marire! zici ca il ai mai mic de cat normal! cat zici tu ca este normal? e posibil ca si a ta sa fie chiar chiar ok.

| Emilian65 a răspuns:

Cu cat este mai mic fata de normal? Lasa-l sa creasca pana ajunge la dimensiunea normala.

| Ryder794 a răspuns:

Nu exista nicio metoda de niciun fel pentru cresterea penisului. Poate eventual o interventie chirurgicala care il poate mari doar cu vreo 2-3 cm, dar nu cred ca merita.