| marian1999123 a întrebat:

Am o problema cu penisul mi se pare ca este prea mic. Am 17 ani iar penisul meu are 18 cm in erectie si 10 grosime. Ce pot face sa imi creasca sau e bine cat il am?

Răspuns Câştigător
| Diaboliq a răspuns:

Salut, nu stiu de ce va faceti atatea griji pentru penisul vostru. el va creste nu este nicio problema + ca 18 cm e bine la 17 ani, sper ca nu vrei sa il ai de 30 la 20 ani?laughing + categoria era mai bine " dragoste si sex " decat " adolescenti".

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Trage de el

| Emilian65 a răspuns:

Dimensiunile penisului tau sunt peste normalul pe care trebuie sa le aiba un penis la varsta ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea mic, prea mic :O
Udă-l, dăăăh.

| CLCQ a răspuns:

Ma indoiesc ca are 10cm grosime, dar mama natura poate face minuni. cateodata.

| Ađrian90 a răspuns:

Mă îndoiesc că are 10cm grosime, dar mă rog. Este foarte bine aşa cum este, şi dacă este chiar aşa cum zici tu, mama natură a fost darnică cu tine laughing Nu trebuie să-l măreşti, e foarte bine rolling on the floor (10cm grosime? wtf?). Anyway, e foarte bine pentru vârsta ta. Succes la agăţat(ştii la ce mă refer) laughing)