| Ciortescu_Seby_1996 a întrebat:

Salut
Am o problema cu prietena mea...
Cand facem sex nu pot sa termin treaba, o cunosc cam de o saptamana, atractie e, preludiu la fel, si ultima oara dupa ce am facut sex, sa acuzat ea de aceasta problema, am vorbit cu ea si i-am explicat ca nu e ea de vina, treaba tine cam 1- 1 :30 pana obosesc eu si las situatia balta...
Cine a avut aceasta problema si a reusit sa o trateze astept raspuns

Răspuns Câştigător
| AnswerMan a răspuns:

Eu, si cu timpul o sa se rezolve, incearca sa dai mai incet si sa te concentrezi mai mult psihic, ca altfel dai pana incepe sa te arda si dupa nici nu o mai simti

5 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Alta reclama mascata laughing Trebuia s-o mai gandesti ba, nu-ti cade nimeni in plasa laudandu-te cu asa ceva

| AliGab a răspuns:

Va cunoasteti de o saptamana si faceti sex? ...Asta da iubire, nimic de comentat

| AliGab a răspuns (pentru AliGab):

De fapt aceasta este problema...nu exista dragoste intre voi.
P.S: Parca vad ca imi dai funda laughing

| Ciortescu_Seby_1996 explică:

#Astaeparereamea...
Nu frate nu fac reclama mascata la nimic stai linostit ca nu sunt un produs comercial